biala-herbata

Skład zielonej herbaty odchudzającej

Kolejną herbatą odchudzającą zaliczaną do najzdrowszych na świecie jest zielona herbata. Poddawana jest minimalnej obróbce, dlatego ma tak dobry wpływ na ludzki organizm. Ponadto wykazuje silne właściwości odchudzające.

Skład zielonej herbaty na odchudzanie

gotowa-herbataW jej składzie można znaleźć takie składniki, jak polifenole, kofeina, fluor, wapń, żelazo, potas, sód, cynk, witamina A, witamina B1, witamina B2, witamina C, witamina K, olejki eteryczne. Jak widać, bogactwo substancji w zielonej herbacie jest całkiem duże. Na szczególna uwagę zasługują liczne witaminy, które nie dojść, że poprawiają i wspomagają zdrowie, to jeszcze walczą z kilogramami. Żadnej z tych witamin nie powinno zabraknąć w diecie osoby odchudzającej się. Byłaby to spora szkoda dla organizmu, który po pewnym czasie po prostu przestałby prawidłowo funkcjonować.

Pij najlepszą zieloną Herbatę

Pijąc czerwoną herbatę możesz te wszystkie substancje dostarczać do swojego ciała w bardzo prosty sposób. Jednocześnie zyskasz zdrowie i pozbędziesz się zalegających zbędnych kilogramów, które nie pozwalają Twojemu ciału wyglądać idealnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *