powiekszanie-meskosci

Czy realne jest powiększyć swoją męskość ?

Pragniesz zaspokoić swoją kobietę i zapewnić jej szczytowanie, o którym ona może teraz wyłącznie pomarzyć? Wyłącznie duży członek umożliwi Ci osiągnąć ów cel. Jeżeli Twój penis jest mniejszy niż 18cm, nie jest możliwe, by stymulował on wszystkie obszary pobudzenia w trakcie penetracji seksualnej, a Ty nie jesteś w stanie wydobyć całego swego potencjału – nawet, jeśli jesteś fenomenalnym kochankiem.

Czy powiększanie u facetów faktycznie działa ?

meski-problemChociaż nie usłyszysz tego nigdy od żadnej kobiety, jednak możesz być w ABSOLUTNIE pewien – rozmiar członka ma znaczenie
Skuteczne powiększanie i pogrubianie penisa

Mężczyźni będący w stałym związku, oraz Ci, którzy decydują się na jednorazowy stosunek, mają ten sam cel – zaspokoić kobietę i spowodować, że będzie czerpała maksymalną przyjemność ze seksu. Członek, któremu brakuje centymetrów, uniemożliwi Tobie i Twojej kobiecie osiągnięcie całkowitej satysfakcji z seksu.

Wyobraź sobie teraz, że Twój penis jest większy, i pomyśl o wpływie, jaki ma to na Twoje życie seksualne. Wyobraź sobie, jak reagują kobiety, gdy ujrzą Cię rozebranego. Poczuj ogromną radość płynącą ze zbliżenia, po którym słyszysz z jej ust: „to był najlepszy seks w moim życiu”. Poczuj dumę, która Cię przepełnia, jeśli to był wyłącznie jednorazowy seks, lub radość, jeśli namiętność w Waszym związku ożywia się na nowo po latach. Rozmiar Twojego penisa faktycznie ma znaczenie.

Zdobądź przewagę i zwiększ swoją męskość

Nieudane życie intymne ma niesłychanie negatywny wpływ na ocenę samego siebie i może wywołać zażenowanie w trakcie kontaktów bliskich, prowadzić do depresji czy uczucia osamotnienia. Większość| mężczyzn nie podejmuje żadnych kroków, żeby polepszyć jakość swojego życia seksualnego, nie zdając sobie sprawy, że wystarczy naprawdę niewiele, żeby to zmienić. Ty jednak miałeś to szczęście, że trafiłeś na stronę XtraSize. Gratulujemy Ci – właśnie poczyniłeś pierwszy krok w stronę przejęcia kontroli nad swoim życiem seksualnym.

Większa rozkosz i pewność siebie są niezwykle blisko

Mitem jest, że nie można powiększyć rozmiaru penisa. Tak naprawdę, powiększanie członka nie jest niczym odkrywczym, a majętni mężczyźni od dawna przechodzą bolesne i kosztowne zabiegi chirurgiczne w renomowanych klinikach. Ci, którzy nie dysponują tak ogromną kwotą, korzystają z urządzeń mechanicznych służących do wydłużenia członka, takich jak np. ekstendery. Jednakże korzystanie z takich przyrządów nie jest ani przyjemne, ani bezpieczne.

Na rynku dostępna jest także rosnąca liczba środków, które mają pomóc mężczyznom powiększyć rozmiar ich członka. Jednak większość nich jest „na receptę”, bo mogą one wywołać niechciane skutki uboczne. Musisz pamiętać o tym, że Twoje ogólne zdrowie ma największy wpływ na sprawność seksualną. Zanim nabędziesz jeden z tych farmaceutyków, zastanów się, jaka może być reakcja Twojego organizmu na wyprodukowane sztucznie substancje syntetyczne, które były sprawdzane miesiącami w laboratorium, a których faktyczne działanie i długofalowe efekty nie zostały do końca poznane. Ty nie musisz poddawać się kosztownym operacjom, korzystać z mechanicznych ekstenderów sprawiających ból, czy brać medykamenty mogące wywołać niepożądane efekty. Teraz masz całkiem wypróbowany i skuteczny sposób zwiększania członka w postaci XtraSize.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *